Noizy bën të veten një “super bishë” dhe reagimi i babait të tij është epik

I dominuar nga pasioni për makinat, lideri i OTR, Noizy ka bërë të vetën “bishën” e radhës.

Fjala është për një makinë (edhe pse na duke sikur e nënvlerësojmë duke i thënë makinë) të llojit Lamborghini.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by No1zY OTR (@noizy)

Një makinë e tillë kapë vlerën e qindra mijëra eurove por një person duket të mos jetë impresionuar edhe aq nga ajo.

Fjala është për babain e reperit i cili ka pasur një reagim epik, të cilin Noizy e ka ndarë me ndjekësit.

“Ok ok kujdes dhe e gëzofsh” – është shprehur ai.

E gëzofsh Noizy!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by No1zY OTR (@noizy)

Prive.al