Njihuni me seks bombën në krah të Edi Manushit

Marina Vjollca tashmë nuk është më pjesë e emisionit “Procesi Sportiv” në “Top Channel”, ndërkohë që po përgatitet të moderojë një spektakël muzikor në “Tv Klan”. Por prej disa javësh në krah të Edi Manushit është shfaqur një tjetër vajzë me forma bombastike. Vajza quhet Blerta Leka, dhe është fituese e “Miss Universe Albania 2017”. Komentuesit e kanë cilësuar një seks bombë të vërtetë duke u nisur

nga format e saj të rrumbullakosura, që rrallë ndodh t’i shohësh sheh tek një miss.