Njihuni me supervilën e Sonila Meços, e gjitha prej guri ndërtuar mes pyjeve (FOTOT)

Gazetarja Sonila Meço ka prezantuar vilën e saj në Dardhë të Korçës dhe është mjaft e bukur.
Sonila-Meco-2

KORÇË– Sonila Meço ndodhet me pushime në vilën e saj në Dardhë të Korçës dhe ka publikuar pamje nga shtëpia prej guri në mes të gjelbërimit.

Sonila-Meco-3

Me një pamje magjike, mes bredhave të lartë një vilë dy katëshe e gjitha prej guri. E madhe dhe me hapsira të bollshme, duket se Sonila Meço dhe bashkëshortin i saj kanë investuar shumë, për të shijuar ditët e tyre të pushimit në gjelbërimin që të fal zona e Dardhës.

Sonila-Meco-4

“Të “ushqesh” një kopësht me lule nis me duart në pleh, por përfundon duke ushqyer shpirtin. Në shtëpizën tonë jemi të gjithë kopshtarë,”- shkruan Sonila Meço në rrjete sociale, përkrah fotove të publikuara.