Njihuni me Shakirën shqiptare!

Ajo është e talentuar, e dashur, simpatike por edhe shumë e njohur për publikun shqiptar, brenda trojeve dhe jo vetem.

Enita Ismaili apo siç njihet ndryshe edhe si Shakira Shqiptare është nënë e nje vajze te vogël që duket se është fryt i një dashurie te bukur.

Momentalisht Shakira ndodhet jashte, me një tur koncertesh ne diasporë teksa së shpejti do te na sjellë edhe një klip të ri.

Preferon te rrije larg mediave pasi ben një jete te qetë por kurrsesi larg muzikës.

Ky sezon do të jete tepër i ngarkuar për artisten pasi eshte pjesemarrese ne dasma dhe gëzime të ndryshme familiare.

www.story.al