Një super ndryshim, Eni Koçin s’do e njihni me pamjen e re

Këngëtarja Eni Koçi na ka surprizuar të gjithëve me ndryshimin e fundit në pamje. Ajo ka vendosur të kthehet 3 vite pas. Nga bjonde, këngëtarja tanimë do të identifikohet si kokëkuqja më e re ne Shoëbiz.Eni Koçi ka ndarë në InstaStoryn e saj video teksa lyen flokët dhe shkruan “Gati për një super ndryshim! Siç i kam pasur para tri vitesh”, shkruan Gazeta Liberale. Duket si Arieli i filmave vizatimore, shumë ndryshe nga Eni me të cilën jemi mësuar të shohim.