Nje shëtitje si e Jonës dhe Frenklit, moderatorja ndan momentet më të veçanta të pasdites me partnerin e saj

Jona Spahiu ka ndarë herë pas here momentet më të bukura pranë bashëkshortit të saj, me të cilin duket se vazhdon të gëzojë gjithmonë po të njëjtën kimi plot humor dhe të qeshura.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në motorr së bashku me Frenklin, shoqëruar me mbishkrimin: “Pak më shumë shpirt se lëkura”.

Siç duket Spahiu e ka shijuar maksimalisht këtë xhiro me partnerin, moment të cilin ka vendosur ta ruajë edhe më anë të këtij postimi. Kujtojmë se Jona është çdo ditë edhe më aktive në llogarinë e saj në ‘Instagram’ duke ndarë jo vetëm kohën me më të dashurit e saj, por dhe kombinime të ndryshme të veshjeve nga të cilat duket se frymëzon edhe shumë ndjekës.

View this post on Instagram

a little more soul than skin

A post shared by Jona Spahiu (@jonaspahiuu) on

revistawho.com