Një miqësi si e Tunës dhe Yllit, këngëtarja e uron ndryshe nga çdo vit tjetër

Dy artistët e njohur të Kosovës, Tuna dhe Ylli Limani kanë treguar se gëzojnë një miqësi shumë të vyer me njëri-tjetrin. Ata kanë sjellë bashkë edhe bashkëpunimin muzikor ‘A don hala’, i cili u kthye menjëherë në një hit.

Në një ditë speciale si e sotmja ku Ylli feston ditëlindjen nuk mund të mungonte urimi publik i Tunës, e cila është treguar si çdo herë shumë origjinale.

“Gëzuar ditëlindjen idjot”, ka shkruar këngëtarja krah videos së projektit më të fundit të Limanit në ‘Instastory’.

Kujtojmë se vetëm disa orë më parë, Ylli publikoi këngën më të fundit të titulluar “Buzë të kuqe”, që deri më tani ka marrë shumë komente nga fansat./revistawho.com