Një mbrëmje e çmendur/ Era Istrefi dhe Elvana Gjata festojnë bashkë në makinë

Kurrë më parë nuk i kishim parë nën shoqërinë e njëra-tjetrës. Por dy këngëtaret, Elvana Gjata dhe Era Istrefi, janë parë duke e kaluar mbrëmjen bashkë.

Era-Istrefi-2

Të mërkurave zakonisht në Prishtinë dilet në mbrëmje, dhe të njëjtën gjë kanë bërë dy këngëtaret e njohura. Është Istrefi ajo që në Instagramin e saj e ka publikuar një fotografi, ku shihet në sediljet e pasme të një makine bashkë me Gjatën, shkruan Prive. Vajzat po këndonin një këngë të famshme të muzikës rep, ndërsa dukej që po kënaqeshin nën shoqërinë e njëra-tjetrës.

Era-Istrefi-1