Një mami si Jennifer Lopez, këngëtarja fotografohet duke vizituar dyqanet me fëmijët e saj me këtë ‘look’

Këngëtarja e njohur, Jennifer Lopez ka gjetur kohën e duhur për të shijuar ditët me fmëijët e saj.

Ajo është fotografuar me vogëlushët e saj në ‘Beverly Hills’ e veshur me një palë pantallona të gjera dhe këmishë në ngjyrë të bardhë.

Lopez ishte kujdesur që asaj dhe fëmijëve mos t’i mungonin maksat mbrojtëse teksa kanë vizituar dyqane të ndryshme për të blerë rroba.

Kjo nuk është hera e parë që Jennifer ia dedikon kohën maksimale fëmijëve të saj, duke u përpjekur t’i bëjë ata të lumtur dhe duke qëndruar gjatë gjithë kohës pranë tyre./revistawho.com