Një ‘bombë’ 50-vjeçare si Naomi Campbell, supermodelja del nudo në metro dhe nuk lë vend për imagjinatën

Naomi Campbell pak ditë më parë mbushi 50 vjeçe, por supermodelja nuk ka ndërmend të ndalet.

Ajo ka treguar se vazhdon të jetë një bombë ndërsa pozoi nudo në metro.

Për të siguruar që të mos ekspozonte pjesët intime, supermodelja i mbuloi me një çantë.

Naomi dukej mjaft seksi në fotot hot dhe nuk la vend për imagjinatën duke ‘tërbuar’ ndjekësit e saj.

50-vjeçarja nuk njeh moshë dhe njihet për format e saj trupore të tonifikuara.

Madje ajo vazhdon akoma të sfilojë në pasarela për markat më të mëdha të botës duke lënë pas modelet e reja.

/Panoramaplus.al