“Një bir ka mama”, Riselda Sejdija na prezanton djalin nga martesa me Hajdin Sejdinë

Koreografia dhe pedagogia e Universitetit të Arteve, Riselda Sejdija ka postuar një foto me djalin e saj të vetëm, Brahim. “Një bir ka mama”, shkruan Riselda poshtë fotos, me fëmijën nga martesa me Hajdin Sejdinë. Siç shihet në rrjetet siciale Brahimi është djali i përkëdhelur, i cili në përshkrimet për veten në Instagram, quhet bloger.