Një baba si Sabiani! Keisi Medini poston fotot hot të realizuara nga këngëtari

Keisi Medini është kthyer tashmë në një nga modelet më të njohura e më të komentuara nga publiku shqiptar.

Herë pas here, ajo tërheq vëmendjen e të gjithëve me postimet seksi që bën në rrjete sociale.

Kështu ka ndodhur edhe së fundmi, pasi ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram disa foto hot.

E veshur me një fustan të shkurtër dhe të ngushtë, që i nxirrte në pah format trupore, ajo ka arritur të marrë pëlqimin e mijëra ndjekësve.

Por, e dini se kush i ka realizuar këto foto?

Vetë modelja ka zbuluar nëpërmjet postimit të disa fotove të tjera, se “fotografi” ka qenë babai i saj.

Epo, duket se mbështetja më e madhe e modeles është babai, i cili nuk i ka problem aspak këto poza të së bijës.

Panorama.al