Një 47-vjeçare si Lisa Snowdon

Ajo ka arritur të jetë në formë të ketë një trup për t’u patur zili megjithëse është në fund të të dyzetave. Dhe tani Lisa Snowdon, 47-vjeç, ka zbuluar se ajo e ka arritur këtë gjë – duke shkëmbyer një thikë dhe pirun me shkopinj, shkruan Top Channel. Modelja dhe prezantuesja e TV ka thënë se i përdor ato për çdo vakt pasi ngadalëson ngrënien e saj.