Nisur nga mëngjesi i Bietës dhe Kroit, po ju si i thërrisni fëmijët tuaj?

Mëngjesin e sotëm Bieta na ka sjellë portretin e Kroit gjumash që vendin më të rehatshëm për t’u mbështëtur ka gjithmonë kraharorin e mamit.

E nga ana tjetër këto duhet të jenë momentet më relaksuese për moderatoren, para nisjes për në punë, ashtu si për çdo mama.

Bieta na tregoi se si e thërret biondin e saj të vogël, por na ngriti edhe një pyetje tjetër. “Drita e syve i them shumë shpesh të voglit tim. Po ti si i drejtohesh fëmijës tënd?”, ka shkruar ajo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo)

Jemi gjithë sy e vesh të shohim përgjigjet. Ndonëse nuk kemi dyshim se do të jenë epitetet më të ëmbla për të nisur mbarë ditën e sotme./revistawho.com