Nis numërimi prapa për duetin e Dafina Zeqirit dhe Majk!

Tashmë gjithçka është gati.

Projekti i Dafina Zeqirit dhe Majk është gati për lansim.

“Më fal” titullohet dueti i artistëve, i cili do të lansohet sonte në ora 18:00 në platformën Youtube.

E deri atëherë, shikoni disa sekuenca nga bashkëpunimi i tyre në postimin e mëposhtëm.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MAJK (@majkaveli)

Prive.al