Nik Xhelilaj zbulon si i ka raportet me femrat tani pas famës

Aktori i njohur shqiptar, Nik Xhelilajm prej kohësh është bërë pjesë e kinematografisë turke. Aktualisht, Nik po zhvillon xhirimet për një serial turk, ku do të luajë rolin e një personazhi shqiptar me origjinë nga Prizreni.

Nik-Xhelilaj-2

Së fundmi ai ka zhvilluar një intervistë me moderatoren e njohur Orinda Huta, ku ka folur për jetën e tij private dhe atë profesionale. Orinda ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” promon e puntatës së radhës të emisionit “Jo vetëm modë”, duke bërë kështu publike disa sekuenca të shkëputura nga intervista e realizuar në Stamboll. “Shansi im që në Shqipëri në ato vite pati një erë të mirë në qendrën e inematografisë shqiptare.

Nik-Xhelilaj-3

Pas katër vitesh për të marrë përgjigjen, refuzim vize!”, dëgjohet të thotë në një moment aktori. Niku shtoi pastaj se regjisori (turk) e kishte ndarë mendjen dhe i ka zhvilluar audicionet në Tiranë.

Nik-Xhelilaj-1

Ndërkohë i pyetur për raportet e tij me femrat, aktori i njohur është shprehur duke qeshur se i ka të mira. “Në raportet e mia private me femrat i mirë jam. Veten për të mirë e di”, shprehet ai./Panorama Plus

https://www.instagram.com/p/Bu6L8GOAXfn/