Nihali e ‘Dashuri e Ndaluar’ heq dorë nga aktrimi? Aktorja turke nxjerr në treg revistën e saj, pjesë të kopertinës bën bashkëshortin e saj

Karantina ka ndaluar xhirimet e serialeve turke duke i lënë kësjtu aktorët të shprehin imagjinatën dhe të gjejnë pasione të tjera. Aktorja Neslihan Atagul duket se do ti përkushtohet biznesit.

Personazhi i Nihal në telenovelën ‘Dashuri e Pafund’ i dha famë të madhe aktores turke Neslihan Atagul. Prej muajsh ajo ndodhet në karantinë aty ku ka zhvilluar një pasion të sajin, biznesin.

Aktorja ka hequr dorë nga aktrimi për pak kohë, për t’ju përkushtuar projektit të saj të ri.
Bëhet e ditur se Neslihan do të publikojë një revistë online me titull “Hadsiz” aty ku do të zhvillohen tema interesante, intervista dhe të ftuar të famshëm.

Revista ka dalë ne treg ditën e djeshme dhe është publikuar në Instagramin e aktores. Pjesë e saj si fillim ishte bashkëshorti i saj, aktori i njohur turk Kadir Dugolu.

Nuk dihet se cili personazh i famshëm do të jetë në kopertinën e revistës rradhes tjeter.

(A.B)/Dosja.al