Nicole Kidman : Nuk e kam përfunduar shkollën e mesme

Aktorja e njohur Nicole Kidman ka folur së fundmi për karrierën e saj si aktore.

Teksa po fliste nënjë emision radiofonik për vështirësitë në aktrim, aktorja zbuloi se ajo bashkë me bashkëshortin e saj nuk kanë mbaruar shkollën e mesme. “Unë nuk e kam atë që duhet për të qenë aktore. Nuk kam mbaruar as vitin e 10-të.”, u shpreh ajo.

Nicole është e njohur për filmat si “Eyes Wide Shut”, “Moulin Rouge!” si dhe The Others”.