Niada Saliasi shtatzënë? Poza që ngjalli dyshime

Niada-Saliasi-2

Aktorja e njohur Niada Saliasi postoi një foto në rrjetet sociale, ku shfaqej me dorën sipër barkut. Ky gjest dhe Mënyra si kishte marrë pozën i bëri miqtë të dyshonin se mos ndoshta me këtë pozë artistja po jep lajmin se është në pritje të një fëmije. “Mos jeni gjë shtatzënë që e mbani dorën tek barku?”, pyeste një prej komentueseve. Përgjigjen mund ta japë vetëm Niada.