‘Ngrihen temperaturat’ në Kanë, Adriana Lima shfaqet më tërheqëse se kurrë e veshur me blu

Adriana Lima ju bashkua së fundmi personazheve publikë që kanë shkelur në tapetin e kuq të Kanës dhe të gjithë kthyen kokën drejt saj. E veshur me një fustan blu të mbuluar me xixa, i mbyllur tek gjoksi, por i çarë tek këmbët, modelja ra në sy dhe u komentua shumë pozitivisht.

Adriana-Lima-2

Krah saj u shfaqën edhe dy modele të tjera të njohura. Bukuroshet pushtuan tapetin e kuq të filmit ‘Oh Mercy’, gjatë premierës që u mbajt sot. Nëse ju kishte marrë malli për një nga ikonat e ‘Victoria Secret’ mjafton kjo foto për t’ju kujtuar se pasarelat kanë pësuar një humbje të madhe. /revistawho.com