Nga bluzat e lira tek pellushët e shtrenjtë, Majk i vesh të gjitha

Reperi i “Babastars”, Majk është shumë i apasionuar pas modës dhe trendeve të fundit. Por ai nuk është i fiksuar pas veshjeve luksoze pasi në gardërrobën e tij mund të gjesh edhe veshje 49 Euro si kjo pulovër me ngjyra, edhe pellush në vlerën 2.495 Euro.