Neslihan Atagul habit me reagimin e saj pas pyetjes për aktorin

Aktorja turke Neslihan Atagul së fundmi është parë në publik me bashkëshortin e saj Kadir Dogulu.

Aktorët morën pjesë në lancimin e një brandi të ri veshjesh ku Kadir është imazh kryesor. Pasi dolën nga eventi, gazetarët ndaluan ciftin dhe pyetën Neslihan nëse do të pranonte të luante  sërish me aktorin Burak Ozcivit.

“Nëse do të merrje një ofertë për një serial të ri, a do të luaje me Burak Ozcivit?”,e pyetën gazetarët. Aktorja u nxeh pas kësaj pyetje duke reaguar ashpër ndaj mediave . “Çfarë lidhje ka kjo? S’më pëlqen kjo pyetje! Më falni, por kjo s’është pyetje me vend”-u përgjigj Neslihan.