Nëse nuk dini ç’të bëni me flokët tuaj këtë verë, merrni shembull nga Dafina

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret që ka eksperimentuar më shumë me ‘look-un’ e saj. Gjithmonë duke u shfaqur ndryshe, ajo i ka surprizuar fansat jo vetëm me pamjen, por dhe guximin e saj.

Edhe në postimin e fundit në llogarinë e saj, Dafina ka ardhur me një ‘look’ mjaft veror, me flokët kaçurrela dhe të kapura lart mbi kokë, i cili duhet të jetë mjaft i rehatshëm për ditët e nxehta të muajve të verës.
Me këtë model, këngëtarja duket edhe shumë e vogël në moshë, detaj që me siguri nuk do i shpëtojë as fansave.

Kujtojmë se deri më tani Zeqiri ka sjellë një sërë projektesh muzikore dhe ka treguar se është duke punuar për këngët e radhës.

View this post on Instagram

💸

A post shared by Dafina Zeqiri (@dafina.zeqiri) on

revistawho.com