Nëse jeni me njerëz, sigurohuni të mos i shihni fotot e Kourtney-t me Megan Fox

E radhës: OnlyFans?

Megan Fox publikoi në Instagram disa foto nga seti fotografik për Skims, marka e Kim. Në foto ajo shfaqet me Kourtney Kardashian dhe pozat nuk janë aspak të zakonshme.

“A duhet të hapim një Onlyfans,” shkroi aktorja 36-vjeçare.

Një nga fotot Kourtney-n teksa qëndron sipër Megan-it në tualet. “Ne jemi shumë të lezetshme,” komentoi Kardashian.

Të tjera pamje:

Në shumë komente, njerëzit u panë të komentonin: “Pse nuk lidheni bashkë ju?”

Anabelmagazine