Në propozim përrallor, fejohet modelja shqiptare

Ajo tha po!

Modelja e njohur Lorena Haliti është fejuar sot në një propozim përrallor në një nga destinacionet më të bukura e njëkohësisht më luksoze të Italisë – Como.

I dashuri i saj me të cilin është në lidhje prej disa vitesh, sipërmarrësi shqiptar Ami Mëzezi e ka befasuar personin e zemrës me një unazë përrallore dhe një propozim të bukur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lorena Haliti (@lorenahaliti)

Gjithçka ka qenë brenda një turi europian të udhëtimeve dhe pushimeve të çifitit që jeton në Amerikë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lorena Haliti (@lorenahaliti)

Shumë urime! /Prive.al