Në pritje të një …? Nuk do ta zbulonte kurrë gjininë, por Emily Ratajkowski “tradhëtohet” nga ky detaj

Disa ditë më parë, Emily Ratjkowski publikoi në Instagram disa foto, të cilat i bënë fansat të dyshojnë se modelja është në pritje të një djalim raporton “Daily Mail”.

 

Pas publikimit të fotove, fansat shprehen të bindur se Emily “zbuloi” në këtë mënyrë faktin se është në pritje të një djali.

Modelja zbuloi për të gjithë se ishte në pritje të ëmbël për herë të parë në muajin tetor, nëpërmjet disa fotove nudo, ku tregonte edhe barkun e rrumbullakosur.

Ajo dhe partneri i saj, Sebastian Bear-McClard kanë vendosur të mos e zbulojnë gjininë e fëmijës.