Në palestër për forcimin e gjoksit, Samanta Karavella tregon rezultatin

Këngëtarja Samanta Karavella duket se e ka marrë mjaft seriozisht palestrën. Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku duket më në formë se asnjëherë. Gjithashtu e shohim mjaft seksi dhe sensuale në këtë postim, ku shihet fokusi tek ekspozimi i gjoksit. Mesa duket artistja po bën ushtrime për këtë pjesë të fizikut, duke na treguar rezultatin. Sa i përket muzikës vetëm pak kohë më parë ajo ka publikuar bashkëpunimin e saj muzikor me këngëtarin Ermal Fejzullahu, ndërkohë që padiskutim po punon për projektet e reja. Shumë përkushtim përveç karrierës i ka dedikuar pamjes, pasi duke mjaft e kuruar.