Në 1-vjetorin e martesës, Blero dhe Afrona i dedikojnë këto fjalë njëri-tjetrit

Në 1 vjetorin e martesës së tyre, Afrona dhe Blero nuk kanë hezituar të ndajnë kujtimet nga dasma dhe t’i dedikojnë njëri-tjetrit fjalët më të ndjera.

“Unë të dua pa e ditur se si, ose kur, apo nga ku. Unë të dua drejtpërdrejt, pa ndërlikime ose krenari; kështu që të dua sepse nuk di rrugë tjetër. Gëzuar përvjetotin, 1 vit të martuar. Të dua përgjithmonë”, ka shkruar Afrona krah postimit të fundit në llogarinë e saj.

Edhe Blero ka ndarë disa momente të veçanta nga 1 vit më parë, krah të cilave ka shkruar: “Urime 1 vjetori i marteses ton babyLove ❤️ Love you 2 the moon and back 😍🥰😘 @afronadika Ti i jep kuptim jetes time gjdo dit e ma shume 👸❤️😍”.

Edhe miqtë e dyshes i kanë uruar në këtë përvjetor të parë, të cilin Blero dhe Afrona vendosën ta kalojnë në Turqi, siç kanë treguar dhe me postimet e ndryshme në rrjetet sociale./revistawho.com