Ndeshja me Çekinë, liderët e Kombëtares kanë një mesazh, shikojeni (VIDEO)

Federata Shqiptare e Futbollit publikon një video me 5 lojtarë simbol të Kombëtares në prag të sfidës delikate me Republikën Çeke.

Roshi, Hysaj, Berisha. Muçi dhe Strakosha karikojnë ambjentin në prag të dy dueleve vendimtare.

Ora News