Ndërsa ne shijonim borën, këto vajza VIP i vunë zjarrin Instagramit

Reshjet e dëborës i tunduan shumë personazhe VIP të postonin foto duke e shijuar në maksimum. E ndryshe ndodhi me Françeska Jaçen, Morena Tarakun, Xhesika Ndojën, etj. Ato dëshmuan dhe një herë se për to ekziston vetëm “stina e nxehtë”. Françeska postoi një foto nga pushimet ku tregonte të pasmet ndërsa shkruante: “Është ftohtë apo kam vapë unë?”Ndërsa Morena e zhytur në një vaskë me një body transparent të zi lashënimin: “Le të bjerë borë”. Xhesika postoi foto e veshur me bikini dhe peliçe të verdhë, realizuar për një set të ri. Foto ku ekspozonte gjoksin ndau me ndjekësit edhe ish-lojtarja e “Big Brother”, Olta Sheta.