Nata e fundit e Marina Vjollcës në TV, sa i kushtoi xhaketa që mbante veshur

Marina-Vjollca-2

Prezantuesja e “C’est la vie”, Marina Vjollca prezantoi të dielën në mbrëmje natën e fundit pas garës, atë që quhet postspektakël. E veshur me pantallona dhe në stil serioz, ra në sy xhaketa Philip Plein që mbante veshur, me vlerë 1242 Euro. Ndërkohë pas mbylljes së spektaklit, me nisjen e produksionit të ri “Virtuzoët” të dielave duket se Marina ka mbetur pa kohë televizive këtë sezon. Le të shohim ç’do të bëjë në vazhdim ish-prezantuesja e “Procesi sportiv”.