Naomi Campbell dhe dashuri i saj yll, zbulohet e vërteta e fëmijës që presin

Fotoja e një ekoje që Skepta, i dashuri i super modeles Naomi Campbell, publikoi ditë më parë ngriti dyshime për një shtatzëni të mundshme të saj. Nga pamjet e eko-s shihet se bëhej fjalë për një foshnje 3-muajshe. Menjëherë pas këtyre zërave, ‘pantera e zezë’ ka postuar në llogarinë e saj në ‘Instagram’ një foto me rroba banjo duke ekspozuar linjat e saj perfekte, shkruan Who. Kjo foto është interpretuar si një mënyrë që Naomi ka përdorur për të mohuar zërat për një shtatzëni të mundshme, por gjithsesi në qoftë se ajo ekziston është ende herët për të parë një bark të rrumbullakosur.