Naike Rivelli ngre temperaturat, vajza e Ornella Mutit akrobaci nudo

Vajza e aktores së famshme italiane, Ornella Muti, ka “ngritur” temperaturat në rrjetet sociale. Së fundmi, Naike Rivelli, ka publikuar disa fotografi ku shfaqet duke bërë akrobaci e zhveshur. Kështu, këngëtarja e aktorja ka nxjerrë në pah të pasmet e saj duke provokuar kështu ndjekësit, shkruan Panorama Plus. 44-vjeçarja e ka pasion jogën dhe mesa duket e shijon në maksimum teksa e praktikon vetëm me tanga e taka të larta.