“Na mbylli në dhomë dhe na përdhunoi”, aktorja e njohur rrëfen si u abuzua se bashku me motrën e vogël nga gjyshi

Aktorja hollivudiane, Sharon Stone ka zbuluar se ajo dhe motra e saj Kelly ishin abuzuar seksualisht nga gjyshi i tyre kur ishin të vogla, sipas The Indipendent.

Në librin e saj autobiografik ‘Bukuria e të jetuarit dy herë’, aktorja tregon përvojën e saj, duke përshkruar se si ajo dhe motra e saj ishin mbyllur në një dhomë me gjyshin e tyre nga nëna, Clarence Laëson.

“Unë e urreja atë dhe kënaqësia e çuditshme që ndjeva kur ai më në fund vdiq më goditi si një ton akulli. Unë pashë Kellyn dhe ajo e kuptoi, ajo ishte 11 dhe gjithçka kishte mbaruar,” shkruan Stone.

(E.H/Faxweb.al)