Na bëri lëmsh! Çfarë ishte ky komenti i Anës për Bardhin?

Në nëntor të vitit të kaluar, kur Ana Lleshi po vazhdonte akoma aventurën e saj në “Për’puthen”, Prive publikoi një video ku shihej ajo dhe reperi nga Kosova, Bardhi.

Aso kohë spekulohej për një lidhje, diçka të cilën ajo e kishte mohuar kategorikisht, por më vonë dyshja u panë sërish në shoqërinë e njëri tjetrit.

Shumë ujë kaloi nën urë që nga ajo kohë, por një koment i fundit i Anës i bërë po në Prive, ngjalli sërish spekulimet se ajo është në lidhje me reperin.

E ftuar në “60 sekonda”, gazetari ynë pyet ish-konkurrenten sa është e varur ajo pas seksit.

“Pyet Bardhin”, thotë ajo dhe ia plas në të qeshura.

Më poshtë mund të ndiqni të plotë intervistën e saj për Prive. /Prive.al