Muzikë, çokollata & kalërim; kjo është jeta si në film e Eranda Libohovës

Eranda-Libohova-2

Eranda Libohova është këngëtarja që duket gjithmonë e më shumë në formë. Artistja që sapo ka bashkëpunuar në muzikë me Ardit Çunin, herë pas here poston në rrjetet sociale momente të bukura nga jeta e saj jashtë muzikës. Në një nga fotot shfaqet mbi kalë duke kalëruar, ndërsa në një tjetër pozo duke shijuar çokollate të zezë, që siç thotë konsumimi i saj i ngre moralin. Për te mos folur pastaj për veshjen moderne, si kjo bluzë ku shkruhet “Sex and dhe city”. Jo më kot Eranda është kaq e qeshur dhe në formë pasi jeta e saj është gjithë adrenalinë si në një film.