“MUZA IME”/ Kënga e re e Anxhela Peristerit dhe Mateus Frrokut do t’ju fiksojë gjithë verën (FOTO)

Anxhela Peristeri dhe Mateus Frrokun kanë publikuar sot këngën e tyre më të re me titull “Muza ime”, një projekt që e njoftuan dy ditë më parë me anë të postimeve në rrjete sociale.

Kënga është pëlqyer shumë dhe me siguri do kthehet në hitin e verës.

Në videoklip Anxhela dhe Mateus kanë sjellë shumë atmosferë teksa shfaqen duke ecur me të rinjtë e në fund takohen në qendër për të kënduar bashkë.

Kënga është punuar nga Kledi Bahiti, me tekst nga Fifi dhe Anxhela.