“Mund të përfundosh me ndonjë qeros me lek, gjynah…”, Kejvina i përgjigjet ndjekësit: Vetëm nëse është…

Ish-velina e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella, është kthyer në një nga femrat më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Ajo gjithashtu është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku herë pas here tërheq vëmendjen me postimet e saj.

Kejvina-2

Së fundmi Kejvina vendosi që të realizonte me ndjekësit e saj të shumtë një intervistë, duke i pyetur ata se cila ishte frika më e madhe e tyre.

Përgjigjet ishin nga më të ndryshmet, por ajo që tërhoqi vëmendjen ishte shkrimi i një ndjekësi: “Që ti mund të përfundosh me ndonjë qeros me lek dhe është gjynah se je gjithë ajo femër”.

“Por vetëm në qoftë se do jetë Mastro Lindo”, i përgjigjet modelja seksi ndjekësit të saj.