Mrekullia e grimit, shikoni transformimin e Armela Hysenit

Disa foto të reja dhe një video e postuar nga make up artist, Olti Shulla dëshmojnë mrekullinë e grimit tek personazhet e njohur. Nuk do e njihni Armela Hysenin e “Big Brother” kur ta shihni në këto foto të reja, ku shfaqet me shumë klas. Transformi i modeles ka bërë që t’ i dalin më në pah tipares e fytyrës.