Mozzik dhe Loredana bekohen për festa, vjen në jetë Hana

Mozzik-2

Reperi Mozzik dhe Loredana janë bërë prindër për herë të parë. Siç edhe kishte raportuar Prive.al se lindja do ndodhë gjatë dhjetorit, sot ka ardhur në jetë vajza e çiftit. Përmes rrjeteve sociale, Mozzik e ka konfirmuar lajmin me foton e parë ku zbulon se vajza quhet Hana. Më poshtë, postimi i plotë.