Motra e Kim Kardashian “merr patentën” për pozat nudo, e fundit në vaskë

Për të promovuar faqen e saj, Kourtney Kardashian ka realizuar imazhe të reja.

Kourtney-2

Fillimisht 39-vjeçarja u ul lakuriq në banakun e tualetit dhe mbante një libër dhe një filxhan çaj në dorë, shkruan Panorama Plus. Ndërkohë ditën e hënë, ylli i Kardashian ndau me ndjekësit e saj të shumtë një tjetër imazh shumë provokues, duke marrë kështu patentën mes motrave për pozat nudo. Kësaj here, Kourtney u shfaq e zhveshur në një vaskë.

Kourtney-7 Kourtney-6 Kourtney-5 Kourtney-4 Kourtney-3