Morena Taraku nuk njihet, ndryshimi që e transformoi në tjetër njeri

Këngëtarja dhe modelja e cila jeton tash e një kohë të gjatë në Turqi, kësaj radhe është bërë bjonde. Në shikimin e parë, ajo nuk njihet derisa e analizon fotografinë mirë dhe e kupton që është Morena Taraku, megjithatë edhe kjo pamje po i shkon goxha, shkruan Prive. “Brune apo bjonde”, ka shkruar ajo nën fotografinë e postuar në Instagram.

Morena-2

Kujtojmë që projekti i saj u fundit muzikor është “Swag”.