Momenti emocionues në ditëlindjen e 50-të të Antigona Ramosajt

Antigona Ramosaj, nëna e dy artistëve Beatrix e Alban Ramosaj festoi dje ditëlindjen.

Për 50 vjetorin jubilar, ishte organizuar një super festë me plot të pranishëm.

Nga Amerika, rrugë mori edhe motra e saj, këngëtarja e mirënjohur, Albërie Hadërgjonaj.

Ajo nuk mungoi në ditën e shënuar të gjysmë shekullit.

Një nga momentet më emocionuese të ditëlindjes ka qenë interpretimi i përbashkët i Albëries me Trixën të hitit të pavdekshëm “Asnjëherë”.

Momentin, këngëtarja e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram.

Antigonës, edhe plot vite të tjera e lumtur dhe e rrethuar nga më të shtrenjtit e saj.

prive.al