Modern e klasik si ta doni, Vesel Kurtishaj pozon si topmodel

Ish-fituesi i “ Big Brother” dhe fituesi i “Dance with me”, Vesel Kurtishaj ka pak kohë që është distancuar nga jeta publike. Këtë tërheqje ai e bëri pasi i hyri politikës, ndërkohë Story.al ju sjell foto të reja të djalit nga Kosova. Ai tashmë pozon si topmodel i vërtetë në Instagram, ku poston shpesh foto të veçanta. Ai dukert shumë i pasionuar me modën, dhe në fotot e fundit artistike mund ta shihni në të dyja stilet, si modern dhe atë klasik.