Moderatorja sportive shqiptare e thotë hapur: Dua të martohem me mesfushorin e skuadrës së…

Moderatorja sportive e “Supersport”, Lei Kraja, njihet për format e saj fantastike, me të cilat shpesh tërheq vëmendjen e ndjekësve në “Instagram”, të cilët janë të shumtë në numër.

Bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh poston foto provokuese dhe ekspozon linjat e saj të shkëlqyera. Megjithatë këtë herë, moderatorja ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve për shkak të përgjigjes që i ka kthyer një ndjekësi.

Lei ka vendosur që këto ditë t’iu përgjigjet ndjekësve për kuriozitetet që ajo ka, teksa njëri nga ta e pyet se me cilin futbollist do ishte martuar.
Nuk vonoi edhe përgjigja e bukuroshësh së “Supersport”, e cila u shpreh: “Me një nga lojtarët e Liverpulit do të martohesha, pasi ata janë djem të mirë. Ose me Frenki De Jong sespe është si zemër.”