Moderatorja shqiptare merr propozim martese live, ja si reagoi

Gjatë emisionit “Fun Day” në ditën e sotme ka ndodhur një situatë jo e zakontë për moderatoren Fatma Methasani.

Sipas gazeta “Express” Gjatë momentit kur po shpjegonte temën e emisionit një nga operatorët e ka propozuar live për martesë. “Çfarë?”, e pyeti moderatorja dhe më pas zbuloi se ai i ka propozuar. “Fatjoni, kameramani do që të martohemi bashkë. Ishte ky një propozim si te koncerti Albanit?”, tha Fatma duke qeshur dhe e refuzoi propozimin. “Jo, nuk do të martohemi dot bashkë. Më vjen shumë keq. Kjo ëndrra nuk realizohet”, u shpreh moderatorja.