Moderatorja 47-vjeçare nuk e harron zakonin, topless si në rini

Moderatorja e famshme e televizionit britanik, Melanie Sykes ka lënë me gojë hapur të gjithë ndjekësit e saj në Instagram, pasi postoi një foto topless. 47-vjeçarja gjithmonë publikon në rrjetin social foto provokuese, por këtë herë ka kaluar çdo pritshmëri, shkruan Panorama Plus. Ajo ka qenë në rininë e saj modele të brendshmesh dhe duket se e ka marrë malli për profesionin e vjetër tani që është pjesë e televizionit.