Moderatori shqiptar ndryshon tërësisht pamje, duket tjetër njeri (FOTO)

Kelvi Kadilli është një nga moderatorët më të komentuar në media. Ai njihet për tipin e tij që flet pa dorashka.

Kelvi-Kadilli-2

Por një ditë më parë ai i ka lënë fansat pa fjalë, teksa ka postuar një video ku shfaqet te berberi duke prerë flokët e më pas me një postim tjetër ka treguar rezultatin final.

Kelvi-Kadilli-3

Kelvi e ka qethur të gjithë kokën dhe pamja e tij e ere e ka transformuar komplet.

Moderatori ka postuar foto në “Instagram”, ku ka marrë shumë komplimenta dhe të gjithë ja kanë pëlqyer pamjen e re.

https://www.instagram.com/p/BuZIIs5oaib/