Modelja Xhensila Seferi lë ndjekësit pa gjumë, ja si duket në shtratin e saj!

Modelja Xhensila Seferi ka arritur të kapë kopertinën e kalendarit italian, pasi u klasifikua ndër 10 më të mirat në konkursin “Raggaza Moda e Spettacolo”.

Por, pavarësisht pjesëmarrjes në disa gara, fushata publicitare apo programe televizive, ajo preferon ta konsiderojë modën pasion të bukur, sepse si profesion ka zgjedhur drejtësinë.

Por të qenit modele, e bën që të bjerë në sy qoftë edhe kur poston një foto për qejf në Instagram.

Në orët e vona ajo postoi një foto të “nxehtë”, ku shfaqet e kuruar në maksimum. Biondia u shfaq në shtrat, e veshur me të brendshme dhe mjaft joshëse duke lënë pa gjumë ndjekësit e saj.