Modelja seksi tregon më shumë se ç’duhet gjatë provave të “Eurovision” (FOTO)

Bar Rafaeli është supermodelja më e famshme nga Izraeli. 33-vjeçarja këtë të premte u ngjit në skenë për të performuar bashkë me fituesen e edicionit të kaluar të Festivalit europian të Këngës, “Eurovision”, në atë që është vetëm nata e provave përpara finales së madhe të së shtunës.

Screenshot_2019-05-18-19-16-30-1

Modelja seksi u shfaq e veshur me një minifustan të argjendtë. Gjatë këtyre provave, ylli izraelit ofroi shumë për shikuesit e pranishëm, madje edhe më shumë nga ç’mund të kishin imagjinuar ata.

Screenshot_2019-05-18-19-16-39-1

Ish-e dashura e aktorit të “Hollywood”-it, Leonardo DiCaprio, u ngjit në krevatin e vendosur mbi skenë, u shtri dhe teksa përpiqej të zbriste prej tij më pas, nuk arriti të mbulonte gjithçka që duhej, edhe pse nuk ka asgjë për t’u turpëruar pas një ekspozimi të tepruar nga pakujdesia.

Screenshot_2019-05-18-19-16-52-1

Kujtojmë se të shtunën në mbrëmje, Bar Refaeli do të bashkëprezantojë natën finale të “Eurovision”-it.